Hodnocení firmy GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
savockova.katerina
19.7.2018
*
*
*
*
*

Zboží nemáme doma a již nyní jsme podali u Mall stížnost na firmu. Ráno příteli klasicky přišla sms - jelikož jsme zadali adresu kousek od místa kde přítel pracuje okamžitě volal na zadané číslo v domnění, že řidiči usnadní cestu a pátrání dovolal se na dispetchera, který mu předal číslo na řidiče. Na první dobrou byl řidič slušný a slíbil, že odpoledne by měl být u nás a ozve se půl hodiny předem. Po celém dnu kdy přítrl čekal v práci dostal v 19:00 jako odpověď pouze položení telefonu po té co řidiči opět sdělil své jméno a co potřebuje - zda doručí zásilku. Ani hláska se neozvala a ozvalo se v telefonu jen pípání. Tak jsem zvedla telefon ja a volala řidiči z jiného čísla. Jak jsem byla zděšená, když místo pána mi zvedla telefon paní, která neřeteleně artikulovala a tedy po pár ráznějších dotazech my bylo sděleno, že je přítelkyně řidiče. Na můj dotaz kdy zásilku doručí mi paní řekla, že již doručili a že mi předá přítele. Telefon předala a pan řidič hovor neostýchavě vypnul. Volala jsem tedy na první číslo dispetchera, kde jsem popsala celou situaci s vysvětlením, že máme strach o svou zásilku. Zpět mi přišla sms, že jim padá hovor do hlasové schránky a nezastihli přítele - jediný problém je že přítel má hlasovku zrušenou :-). Nepřišla nám ani sms o zmeškaném hovoru - řidič nevolal. Chtěla jsem znovu zavolat dispetcherovi, který ovšem hovořil. Tak jsem zaslala sms, ve které jsem mu znovu sdělila veškeré skutečnosti a fakt že já jsem se nedovolala s tím, že za takových okolností pokud bude zboží poškozené tak jej nepřevezmeme. Nazpět mi přišla sms ať laskavě nelžu a že mi klidně pošle screen z telefonu řidiče a že samozdřejmně je moje právo zásilku neprevzit. Volala jsem tedy hned na Mall cz, kde nejspise vedi o problemech s touto,, firmou,,. Pan mi sdelil ze okamzite podava stiznost dopravci a bude zadat doruceni zitrejsim dnem. Zasilka obsahuje pracku lednicku a vysavac vse za nemali peniz. Uz ted mame hruzu co prijde - jestli tedy vubec nam nejaka zasilka dorazi a hlavne kdo ji priveze. Mall jako obchod mame radi ale pro svou reputaci a povest by meli zvolit profesionalni firmy. Tohle uz opravdu nikdy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
prouzova.honza
19.7.2018
*
*
*
*
*

Naprosto šílená společnost, jak s nimi může někdo spolupracovat. Máme čtrnáct dní dovolenou, na začátku dovolené jsme objednali ledničku, ve středu byla předána dopravci, dnes devět dní po předání dopravci ji stále nemáme, zítra nám končí dovolená. Lednička je zaplacená,putuje nebo neputuje deset dní po vlastech českých, řidič nám práská telefonem, dispečerka nám sdělila, že za všechno může mall, že doručuje zdarma, že je doba prázdnin, dovolených a uzavírek a že řidič neměl dost paliva na cestu. Takže po třech pokusech ledničku stále nemáme a zítra nám končí dovolená????????

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Aleš Hurt
13.7.2018
*
*
*
*
*

V sobotu jsem z Mall.cz objednal sušičku. V pondělí ji Mall dodal přepravní společnosti GEBRÜDER WEISS, která ji měla doručit v úterý. Ozvali se až ve čtvrtek, že ji vezou. Kontaktoval jsem ráno řidiče v kolik hodin ji doveze a ten mi otráveně sdělil, že někdy pozdě odpoledne. Možná v 16:00, možná v 17:00. Vrátil jsem se tedy z chaty a čekal. Po 4 hodinách, když se nic nedělo, ani se nikdo neozval, tak jsem volal řidiči. Ten to nebral. Pak jsem volal do společnosti, kde mi automat řekl, ať volám v pracovní dobu. Poté pokus dovolat se řidiči, kdy ten mi řekl, že už nepřijede, že vozí jen do 17:00 a ať si stěžuji u dispečera. Další den jsem volal do přepravní společnosti, kdy mi tedy sušičku doručí a paní mi řekla, že neví, že dnešní den opět není ani na rozvozu...Prostě katastrofa. Nakonec jsem objednávku zrušil.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.
GEBRÜDER WEISS spol. s r.o. 18.7.2018

Dobrý den pane Hurte, je nám moc líto, že jsme Vám způsobili nepříjemnosti. Za společnost se moc omlouvám. Tato situace není standardní. Šárka Hálová, marketing GW

Klára
4.10.2017
*
*
*
*
*

Jsem spokojena s jejich službou. Kontaktovali mě 30 před dovozem a přijeli na čas. Kurýr velmi ochotný. Jeli s náklaďákem mimo zpevněnou cestu a taky to dali bez řečí. Vezli lednici, sporák, a ještě pár drobností. Za mě doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Průmyslová 477
  • Jeneč
  • 252 61
  • mapa

Kontaktní osoby