Hodnocení firmy GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Tomas
4.1.2019
*
*
*
*
*

Zazil som presne to iste co pan Aleš Hurt, ale na Slovensku. Tiez som kvoli nim zrusil objednavka a objednal tovar inde. Cize az take "ojedinele" to nebude.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
josefkylian
29.11.2018
*
*
*
*
*

Jsem velmi s dodáním zboží spokojený.Byl jsem informován den dopředu a druhý den mi volal půl hodiny předem řidič vozu s SPZ 1BZ 7803 že mi veze zboží.Tímto děkuji jemu i firmě za dodání nepoškozeného zboží.👍👍👍

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne3
Aleš Hurt
13.7.2018
*
*
*
*
*

V sobotu jsem z Mall.cz objednal sušičku. V pondělí ji Mall dodal přepravní společnosti GEBRÜDER WEISS, která ji měla doručit v úterý. Ozvali se až ve čtvrtek, že ji vezou. Kontaktoval jsem ráno řidiče v kolik hodin ji doveze a ten mi otráveně sdělil, že někdy pozdě odpoledne. Možná v 16:00, možná v 17:00. Vrátil jsem se tedy z chaty a čekal. Po 4 hodinách, když se nic nedělo, ani se nikdo neozval, tak jsem volal řidiči. Ten to nebral. Pak jsem volal do společnosti, kde mi automat řekl, ať volám v pracovní dobu. Poté pokus dovolat se řidiči, kdy ten mi řekl, že už nepřijede, že vozí jen do 17:00 a ať si stěžuji u dispečera. Další den jsem volal do přepravní společnosti, kdy mi tedy sušičku doručí a paní mi řekla, že neví, že dnešní den opět není ani na rozvozu...Prostě katastrofa. Nakonec jsem objednávku zrušil.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.
GEBRÜDER WEISS spol. s r.o. 18.7.2018

Dobrý den pane Hurte, je nám moc líto, že jsme Vám způsobili nepříjemnosti. Za společnost se moc omlouvám. Tato situace není standardní. Šárka Hálová, marketing GW

Klára
4.10.2017
*
*
*
*
*

Jsem spokojena s jejich službou. Kontaktovali mě 30 před dovozem a přijeli na čas. Kurýr velmi ochotný. Jeli s náklaďákem mimo zpevněnou cestu a taky to dali bez řečí. Vezli lednici, sporák, a ještě pár drobností. Za mě doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Průmyslová 477
  • Jeneč
  • 252 61
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce