GEBRÜDER WEISS – přeprava a sběrná služba

Urychlete svůj obchod s leteckou přepravou

Pošlete s námi cokoliv z Čech až na konec světa. Naše firma zajišťuje především vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravu, ale v naší nabídce služeb nechybí ani námořní a letecká přeprava. Samozřejmostí je u naší společnosti také sběrná služba, jež výrazně sníží výsledné náklady na dopravu.

  • Podhorská 1731/32
  • Jablonec nad Nisou
  • 466 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava

Naše společnost se specializuje především na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, i když do naší nabídky služeb patří také námořní a letecká přeprava. V rámci vnitrostátní dopravy převážíme všechny druhy zboží od malého balíčku s křehkým obsahem po těžká břemena či tunové stroje. Zajišťujeme rovněž denní distribuci zboží s doručením následující pracovní den a přepravujeme důležité zásilky bez překládání ihned k příjemci.

Přeprava po Evropě a sběrná služba

Naše společnost zajišťuje také mezinárodní automobilovou dopravu po celé Evropě díky propracovanému systému sběrných linek. Sběrná služba v našem podání je jistotou každodenních odjezdů a přesně definovaných přepravních časů. Samozřejmostí je také sledování vašich zásilek. Navíc systém dopravy se sběrnou službou výrazně snižuje náklady na mezinárodní dopravu.

Námořní a letecká přeprava

Prostřednictvím naší společnosti můžete odeslat balíček do kterékoliv země světa. Naše společnost totiž provozuje také leteckou přepravu, jež je rychlá, efektivní i spolehlivá. Každý den zajišťujeme odlety do všech důležitých center světa, a tak dostaneme vaše zboží i do nejvzdálenějších destinací. Máme rovněž dlouholeté zkušenosti s námořní dopravou. Kromě celokontejnerových zásilek nabízíme také vlastní konsolidační kontejnery. Díky nim přepravíme po moři i kusové zásilky.

Napište nám

Povinná pole