GEBRÜDER WEISS – mezinárodní přeprava a logistika

Urychlete svůj obchod díky našim logistickým službám

Pošlete s námi cokoliv z Čech až na konec světa nebo opačným směrem. Zajišťujeme především vnitrostátní a mezinárodní kamionovou přepravu, leteckou a námořní přepravu i komplexní logistické služby a řešení na míru. Máme lety vybudovanou síť pravidelných přepravních linek v systému sběrné služby.

  • Žerotínova 483/1
  • České Budějovice - České Budějovice 4
  • 370 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava

Naše společnost se specializuje především na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. V rámci vnitrostátní dopravy převážíme téměř všechny druhy zboží. Zajišťujeme komplexní logistické služby - denní distribuci zboží po tuzemsku s doručením následující pracovní den a přepravujeme větší zásilky skrze přikládkovou či celovozovou přepravu. Naše společnost zajišťuje také mezinárodní kamionovou přepravu po celé Evropě. Díky propracovanému systému sběrných linek se dostane vaše zásilka jednoduše a rychle kamkoliv. Sběrná služba v našem podání je jistotou každodenních odjezdů do sousedních zemí a 2 – 3x týdně do vzdálenějších zemí. Navíc systém dopravy se sběrnou službou výrazně snižuje náklady na mezinárodní dopravu.

Námořní a letecká přeprava

Prostřednictvím naší společnosti můžete odeslat zásilku do kterékoliv země světa. Naše společnost organizuje také leteckou přepravu, jež je rychlá, efektivní i spolehlivá. Každý den zajišťujeme odlety do všech důležitých center světa, a tak dostaneme vaše zboží i do nejvzdálenějších destinací. Máme rovněž dlouholeté zkušenosti s námořní dopravou. Kromě celokontejnerových zásilek nabízíme také vlastní konsolidační kontejnery. Díky nim přepravíme po moři i kusové zásilky.

Komplexní logistické služby

Oranžová logistika navrhne individuální řešení pro celý dodavatelský řetězec - od nákupu až po dodávku – a od jednotlivé zásilky až po hromadnou distribuci. Proto: promyšlená logistická řešení na míru a přesně nastavená přepravní síť přinášejí rozhodující náskok. Inteligentní skladová logistika se stará o přehledný stav zásob a rychlý tok zboží, cílený outsourcing pro cílené hospodaření. Existuje 1000 možností, ale všechny pocházejí z jednoho zdroje.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.